WARSZAWA

2 dni / kilkanaście wystąpień
strefa wystawowa

11-12 Maja
ORGANIZATOR

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

https://kongresbitcoin.pl/wp-content/uploads/2018/04/cz_portrait_3-320x320.png
Ekspert technologii Open Blockchain

Andreas M. Antonopoulos

Mówca, autor książek, koder, przedsiębiorca

Andreas M. Antonopoulos to autor bestsellerów, mówca, edukator i jeden z najlepiej znanych ekspertów od Bitcoina i open blockchain. Jego ożywione przemówienia łączą w sobie elementy ekonomii, technologii, psychologii i technologii gier z aktualnymi wydarzeniami na świecie, osobistymi doświadczeniami i precedensami historycznymi. W rezultacie Andreas potrafi wyjaśnić zawiłości bitcoina w wyjątkowo prosty sposób.

W roku 2014, Andreas wydał książkę Bitcoin dla zaawansowanychuważaną powszechnie za najlepszy na świecie techniczny przewodnik po Bitcoinie. Jego kolejna książka, „The Internet of Money” skupiła się na powodach samego powstania kryptowaluty i zainteresowanie nią było tak duże, że wkrótce powstała jej kontynuacja zatytułowana „The Internet of Money Volume Two”. Kolejna książka Andreasa zapowiedziana jest na jesień roku 2018.

Andreas pełni rolę teaching fellow na Uniwersytecie w Nikozji i członka komisji nadzorczej indeksu giełdowego Bitcoina (Bitcoin Reference Rate) na Giełdzie Towarowej w Chicago. Występował jako biegły w przesłuchaniach parlamentarnych australijskiej Senackiej Komisji Bankowej oraz kanadyjskiej Senackiej Komisji ds. Handlu, Bankowości i Finansów.  

Nawiąż

Kontakt