WARSZAWA

2 dni / kilkanaście wystąpień
strefa wystawowa

11-12 Maja
ORGANIZATOR

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

https://kongresbitcoin.pl/wp-content/uploads/2018/03/dietz-320x320.jpg
Współzałożyciel i doradca Swarm Fund

Joel Dietz

„Taking crypto markets to $1 trillion with the introduction of real assets.„

Joel Dietz jest współzałożycielem i doradcą firmy Swarm, która wyprodukowała kilka produktów, w tym Swarm Syndicates i Swarm Fund, blockchain dla private equity. Jest to w pełni zdecentralizowany rynek kapitałowy, który demokratyzuje inwestycje, wykorzystując moc blockchaina do otwierania alternatywnych klas inwestycyjnych o wysokiej stopie zwrotu dla mniejszych inwestorów za pośrednictwem funduszy zabezpieczonych aktywami przy użyciu tokenów kryptowaluty.

Krótko po przemówieniu w Miami na TNABC 2018 o funduszu Swarm, poleciał do Berkeley, aby omówić historię zdecentralizowanego zarządzania, od początkowych dyskusji Satoshiego do sieci Ethereum. Joel planuje występy w Meksyku, Londynie, Amsterdamie i na Kostaryce.

Joel był współzałożycielem pierwszego kanału edukacyjnego (EtherCast), spotkania Ethereum Silicon Valley, napisał oryginalny „Manifest AppCoin” i zbudował pierwsze zdecentralizowane platformy zasobów i zarządzania na blockchainie Bitcoina. Joel zdobył nagrody od Google i Salesforce.com, oraz przemawiał na tematy takie jakDecentralized Autonomous Society, DAO Democracy, Futarchy, i Liquid Democracy. Jest absolwentem Uniwersytetu Browna, Uniwersytetu Pensylwanii i posługuje się 7 językami.
Nawiąż

Kontakt